G Baran Dizayn Aksesuarları
Baran Ev Aksesuarları  Facebook Baran Dizayn Aksesuarları
Tr
BAYİ GİRİŞİ & ONLINE ÖDEME
menü    

Vizyon - Misyon

     VİZYONUMUZ
     Ev Dekorasyon, Otomotiv yan sanayi ve Yapı sektörlerinde ürünlerimizi uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretirken, ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmak, yenilikçi tasarımlarımız ile ön plana çıkmak ve ekonomik fiyatları ile iç ve dış pazarlarda öncü bir ticari marka haline gelmektir.


     MİSYONUMUZ
     Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verebilmek için kuruluşumuzda Kalite Yönetim Sistemini benimsemek, sistemin etkinliğini değerlendirip sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve konusunda uzman personelimizle birlikte teknolojik gelişmeleri ve yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.


     POLİTİKAMIZ
     Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak, müşterilerimizin beklentilerini ilgili mevzuat şartlarını göz önüne alarak en kısa sürede doğru olarak karşılamak ve onların talepleri doğrultusunda yeni imalatlara açık olmaktır.


     Kalite kontrole önem vererek, müşteri şikâyetlerini en aza indirmektir.


     Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır.


     Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak, iş hacmimizi birlikte arttırmaktır. 


     Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak, kanuni mevzuatlara uymak ve standartların gereklerini yerine getirmektir.


     Firmamıza yapılmış olan yatırımların, kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.


Copyright 2021 - GBaran Tüm hakkı saklıdır. Tel: +90 312 278 56 56, Adres: Dağyaka Mah. 2004 Cd. No:1 Kahramankazan / ANKARA Web Tasarım Ankara Web tasarım ankara
ANASAYFA Hakkımızda Genel Müdür Mesajı Misyon Vizyon Kalite-Sertifika Referanslar İnsan Kaynakları Bayi Girişi & Online Ödeme  
BARAN OTO Baran Oto Aks. Ford Orjinal Aks. Fiat Orjinal Aks. Peugeot Aks. Renault Aks. MAN Aks. Türk Traktör Aks.    
BARAN EV Kapı Önü Paspasları Banyo Paspasları DecoLight DekoSaat      
BARAN MARKET Bauhaus Tekzen Migros Makro Market Adese Koçtaş Hepsiburada Metro
BARAN YAPI Deko Tavan Deko Panel